הידעתם?

94.3%

מבין הגולשים באינטרנט מבצעים שימוש ברשתות החברתיות.
 
33%

מבין הגולשים באינטרנט מבלים את רוב זמנם ברשתות החברתיות.
 
12שעות

שבועיות בממוצע מבלה הגולש הישראלי ברשתות החברתיות.
קונספט הוא רעיון מרכזי אחד העומד מאחורי המותג או השירות המוצע ומניע את הצרכנים לפעולה. תפקידו של הקונספט לגרום לצרכן להבין מסר אחד ברור. הקונספט יכול להעביר ולשדר לצרכנים מידע על המוצר, דעות ורגשות, ואף לייצר דיאלוג עם הצרכן. הקונספט הוא תפיסת עולם כוללת של רעיונות ומסרים המתומצתים להבנה אסטרטגית אחת בלבד.
משרדנו מציע שירותי דיגיטל וניו-מדיה לבעלי עסקים קטנים ובינוניים מכל הארץ. אנו מספקים שירותי ניהול דפי פייסבוק וקידום בכל הרשתות החברתיות.
בין אם המטרה היא מכירתית או תדמיתית, פרסום ממותג בנקודות המכירה מאפשר להאריך את משך שהותו של הצרכן בנקודה, מגביר את המודעות ואת החשיפה למוצרים, מאפשר קיום מבצעים והגדלת סל הקניות, ומעל לכל מניע לרכישה.
אסטרטגיית שיווק היא קודם כל תוכנית. בגיבוש של אסטרטגיה אנחנו לא רואים את טווח הזמן המיידי, אנחנו מגדירים יחד איך אתם רוצים לראות את העסק שלכם בסופו של תהליך. אנחנו מגדירים איזו מן קהילה של לקוחות אתם רוצים שתהיה לכם ומה אתם מוכנים לעשות כדי לקדם את זה בכל פלטפורמה שתבחרו.
חדש! קידום אתר האינטרנט שלכם במנועי החיפוש בצורה אורגנית ו/או ממומנת. קידום שיבטיח לכם יחס ברור בין מידת ההשקעה שלכם לבין כמות הלידים שאתם אוספים ויחזק את הנוכחות שלכם בשטח!
קבלו הצעת מחיר עוד היום!
נגישות