בטח יצא לכם לחשוב מה המתחרים שלכם עושים שאתם לא...

האם תהיתם מדוע הפעילות השיווקית שלכם לא מספקת לכם את הסחורה, או אולי שכן אבל לא כפי שהייתם רוצים?

רבים מלקוחותינו חשבו כך עד שהחלו להשתמש בשירותינו. אנחנו מתמחים במיתוג, פרסום ושיווק – שלושת הגורמים המשפיעים ביותר על עתידו והצלחתו של העסק. אנו נותנים ללקוחותינו מעטפת של פעילות שיווקית ומכירתית אפקטיבית. אנחנו מאמינים בדיוק, מושג שהלך לאיבוד בעולם השיווק והפרסום שלנו, אנחנו רוצים שאתם תמצאו את הלקוחות המועדפים עליכם, את אלה שיביעו עניין ויישארו נאמנים לכם לאורך זמן.
פרסום

מי קהל הלקוחות שלנו?

קהל הלקוחות שלנו כולל חברות מכל קשת העסקים החל מהגדולות ביותר ועד לחברות יזמיות. אנחנו מתמחים בניהול רשתות חברתיות, ניהול מועדוני לקוחות, מיתוג בנקודות מכירה, גיבוש קונספטים ובניית קמפיינים בעלי אסטרטגיה וקריאטיב המביאים לתוצאות בשטח.

מחלקת עיצוב ובניית אתרים שמוכיחה שהעולם הוירטואלי הוא הזירה המרכזית שבה עסקים צריכים לפעול כדי להצליח.

 • 2010

  מיכל ואמיר ייסדו את איפרגן-פישר, חברת פרסום בוטיק שבאה לתת מענה למי שמחפש מענה שיווקי מדויק ואיכותי.

 • 2013

  החברה מתפתחת ומתחילה להרחיב את הפעילות, פייסבוק מציבה עצמה כרשת החברתית המועדפת על הצרכן הישראלי, ניצני הצלחה של אינסטגרם מתחילים לבצבץ.

 • 2015

  לחברה כבר מספר מחלקות עם קופירייטינג מקצועי, עיצוב גרפי, ניהול קמפיינים ומחלקת מכירות. מחלקת העיצוב ובניית אתרים. ומחלקה מקצועית לקידום אורגני SEO וקידום ממומן בגוגל

 • 2016

  שדרוג ופיתוח מוצרים חדשים המשתרעים על כל מגוון קשת מוצרי השיווק והפרסום בעולם הניו-מדיה. בנייה ותכנות אתרי אינטרנט בהתאם לדרישות הלקוח תוך מתן מענה שיווקי תלת מימדי שבכוחו למקסם את הנוכחות של כל עסק במרחב הניו-מדיה.

מיכל איפרגן

מנכ"ל

מייסדת

0507611058


תואר שני במנהל עסקים ומעל 20 שנות ניסיון בעולם השיווק והפרסום.

אמיר פישר

מנהל קריאטיב ומיתוג

מייסד

0535316656


מעל 17 שנות ניסיון בשוק הקמעונאי במסחור חזותי, מומחה בניהול קמפיינים גדולים, תהליכי החדרה ושיווק של מוצרי צריכה מובילים.
נגישות